top of page
workplace-with-documents-2021-09-24-03-39-08-utc.jpg

Apie mus

Justina Jasinskienė

Esu sertifikuota medicinos auditorė. Dirbu įmonėje, kuri organizuoja kvalifikacijos kėlimo mokymus medicinos specialistams bei teikia medicininio audito paslaugas asmens sveikatos priežiūros įstaigoms. Turiu 8 metų darbo patirtį asmens sveikatos priežiūros įstaigoje vadovaujančioje pozicijoje. Baigiau studijas VU medicinos fakultete, įgijau sveikatos politikos ir vadybos magistratūros studijas. Dabar tęsiu studijas teisės srityje. Mano gyvenimo būdas - asmeninis augimas ir vystymasis. Turiu patirtį diegiant ISO 9001:2015, asmens sveikatos priežiūros įstaigų akreditavimas šeimos medicinos paslaugoms. Mano išskirtinumas - strateginis požiūris, atsakingumas, kruopštumas, lankstumas ir gebėjimas kurti bendradarbiavimo santykius.

Justina Jasinskiene medicinos auditore

Medicinos auditorė Sandra Mačienė

Sandra Mačienė yra sertifikuota medicinos auditorė. Auditorė yra įgijusi aukštąjį universitetinį išsilavinimą. Baigė studijas KMU (dabar LSMU), įgijo visuomenės sveikatos bakalauro ir magistro laipsnius. Nuo 2016 m. vasario mėn. dirbo privačioje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje, kur sukaupė patirtį veiklos planavime ir koordinavime, komandos formavimo bei ugdymo įgūdžius, išmoko išgirsti ir pamatyti daugiau, nei yra pasakoma žodžiu, susipažino su tarptautiniais ir nacionaliniais standartais, teisės aktais ir kitais dokumentais, reglamentuojančiais sveikatos priežiūros įstaigų veiklą, įgijo dokumentų rengimo patirtį, įsisavino auditų atlikimo metodiką.
S. Mačienė yra išklausiusi kokybės vadybos sveikatos sistemoje kursus: „Kokybės vadybos sveikatos sistemoje pagrindai ir vidaus medicininis auditas“ bei „Sveikatos priežiūros įstaigų kokybės vadybos sistema. Kokybės vadybos principų diegimas“.

Auditorė, siekiant kokybiškai ir greitai įvykdyti užduotis pirmenybę teikia bendradarbiavimui ir tarpusavio pagalbai komandoje. Yra organizuota, aktyvi, operatyvi, kruopšti, atsakinga, komunikabili, turinti analitinį mąstymą, visada įsitraukia į savo vykdomą veiklą. Naujas užduotis ir iškilusius iššūkius vertina kaip privalumą ir motyvaciją judėti į priekį.

bottom of page